Väggur, Gustav Beckers.
Muggar, 2 st, keramik, Royal Copenhagen.
Måttkanna, koppar.
Figurin, lockskål mm.
Slitage. Väggur och ljusstake med skador.
Väggur, Gustav Beckers.
Måttkanna, koppar.
Figurin, lockskål mm.