ACKE SJÖSTRAND. Olja på duk.

751062. ACKE SJÖSTRAND. Olja på duk.

Kustbild med bergstopp. Signerad, 57x49 cm.

Mindre ytslitage och krackelyr.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 868