Vas Signerad Vicke Lindstrand, Skål sigenerad Bertil Wallien, ansikte signerad Mats Jonasson Målerås, samt vas och Sjöjungfru. Sockerskål och gräddkanna Heta Låga glasstudio.
Obetydligt slitage.
Obetydligt slitage.