BESTICKUPPSÄTTNING, 179 delar, rostfritt stål, Miguel Guimaraes.

743582. BESTICKUPPSÄTTNING, 179 delar, rostfritt stål, Miguel Guimaraes.

I etui.

Slitage samt skador på etuiet.

Gör en kostnadsfri värdering!

I etui.

Antal besök: 3 769