HERRARMBANDSUR, Kronograf,Tissot,1940/50-tal.

741843. HERRARMBANDSUR, Kronograf,Tissot,1940/50-tal.

Diameter 38 mm.
Tjocklek 13 mm.
Bakboetten märkt No 1262729.

Bruksslitage. Repigt glas.Fungerar till och från, ingen funktionsgaranti lämnas. Behöver översyn.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 38 mm.
Tjocklek 13 mm.
Bakboetten märkt No 1262729.

Antal besök: 5 680