PARTI PORSLIN, 6 delar, porslin, mestadels Rörstrand.

738640. PARTI PORSLIN, 6 delar, porslin, mestadels Rörstrand.

Bestående av former, burk, gryta med lock Rörstrand samt ostkupa Tyskland.

Ostkupa med nagg och spricka, slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 210