ALAIN SOUCASSE. Färgetsning med carborundum.

737568. ALAIN SOUCASSE. Färgetsning med carborundum.

Abstrakt komposition, Signerad samt otydligt numrerad.
40x47 cm.

Snygg syrafri inramning.

Alain Soucasse (Född 1951)

Gör en kostnadsfri värdering!

40x47 cm.

Snygg syrafri inramning.

Alain Soucasse (Född 1951)

Antal besök: 749