VÄGGPANEL, plast, "Rabatt", IKEA, 1900-talets senare del.

736858. VÄGGPANEL, plast, "Rabatt", IKEA, 1900-talets senare del.

Mönster i relief. 55 x 55 cm.

Obetydligt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mönster i relief. 55 x 55 cm.

Obetydligt bruksslitage.

Antal besök: 8 439