RUSTNING, plåt, replika, 1900-tal.

731054. RUSTNING, plåt, replika, 1900-tal.

Riddarrustning två delar, höjd 185 cm. Underdel monterad på träställning.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 4 234