BRUNO MATHSSON. Slagbord, ek/bok "Maria Flap".

727811. BRUNO MATHSSON. Slagbord, ek/bok "Maria Flap".

Ekfanérad skiva, underrede i bok. Brännmärkt BRUNO MATHSSON DESIGN MADE IN SWEDEN. Längd 279, bredd 90, höjd 72 cm.

Bruksslitage, repor, fläck på skivan, ett stag på underredet med skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 12 828