726723. JUKEBOX, Wurlitzer 1800, 1955.
Serienummer 232604. 104 valmöjligheter, Fylld med 1950/60-tals musik. Fungerande med myntkassett för 1 kronor. Renoveringar.
Proveniens: Conny Möller 1961-2017.
Bruksslitage. Fungerade vid katalogiseringstillfället. Ingen funktionsgaranti lämnas.
Nyckel/nycklar finns.