HERRARMBANDSUR, Kronograf, Excelsior park, omkring 1900-talets mitt.

725779. HERRARMBANDSUR, Kronograf, Excelsior park, omkring 1900-talets mitt.

Diameter ca 39 mm.

Slitage, skador på glas. Fungerade vid katalogiseringstillfället. Ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter ca 39 mm.

Antal besök: 1 239