SVÄRD, Indien, 1900-tal.

SVÄRD, Indien, 1900-tal.
724177. SVÄRD, Indien, 1900-tal.

Med mönsterdekor på sabelblad samt text: Made in India.
Längd: 99 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd: 99 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 3 709