MJÖLBINGE, allmoge, 18/1900-tal.

723203. MJÖLBINGE, allmoge, 18/1900-tal.

Dubbla fack med lock, blå originalfärg. längd 44 cm, bredd 23,5 cm, höjd 32 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 718