722072. VASER, 2 st, keramik, majolika, bl a Gustavsberg,1900-tal.

Höjd 24 cm.
Större vas märkt Gustavsberg.

Nagg på dekoren, slitage.

Höjd 24 cm.
Större vas märkt Gustavsberg.

Nagg på dekoren, slitage.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Föremålsnr
722072

Om auktionshuset

Namn
Momsnr
SE660220157301
Org.nr
6602201573
Telefon
035-12 53 23
Adress

Verkstadsgatan 2
302 60 Halmstad
Sverige

Antal besök: 259