VASER, 2 st, keramik, majolika, bl a Gustavsberg,1900-tal.

722072. VASER, 2 st, keramik, majolika, bl a Gustavsberg,1900-tal.

Höjd 24 cm.
Större vas märkt Gustavsberg.

Nagg på dekoren, slitage.

Höjd 24 cm.
Större vas märkt Gustavsberg.

Nagg på dekoren, slitage.

Antal besök: 309