LARS BOËTHIUS. Språnget. Olja på pannå. Signerad Boëthius.

71710. LARS BOËTHIUS. Språnget. Olja på pannå. Signerad Boëthius.

38x47 cm.

Lars Boëthius (1903–1968)

Gör en kostnadsfri värdering!

38x47 cm.

Lars Boëthius (1903–1968)

Antal besök: 958