PAPPERSKORG, SERVEX, EK.

PAPPERSKORG, SERVEX, EK.
716943. PAPPERSKORG, SERVEX, EK.

Höjd 48.5 cm, dia 35 cm.

Bruksslitage, fanerskada invändigt.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 48.5 cm, dia 35 cm.

Antal besök: 593