FOLKE GULLBY. "Blåsippor". Nr 183. Etsning. Utförd 1955. Blyertssignerad Gullby.

71648. FOLKE GULLBY. "Blåsippor". Nr 183. Etsning. Utförd 1955. Blyertssignerad Gullby.

MEH -stämplad (Med egen hand).
Dedikation: "Ing. G.Lundmark tillägnad".
8,3 x 6,8 cm.

Blad något gulnat.

Folke Gullby (1912–1982)

Gör en kostnadsfri värdering!

8,3 x 6,8 cm.

Blad något gulnat.

Folke Gullby (1912–1982)

Antal besök: 1 039