PARTI FLINTGODS 3 delar, Gustavsberg, Rörstrand och Arabia 1950/60-tal.

714788. PARTI FLINTGODS 3 delar, Gustavsberg, Rörstrand och Arabia 1950/60-tal.

Gryta med lock, Marianne Westman "Picknick" no 106
Längd 26 cm
Burk med lock, Raija Uoskkinen "Pomona" äpple
Höjd 9 cm
Saltströare Stig Lindberg "Colorado"
Höjd 14,5 cm.

Bruksskick. Burken med undersides nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 26 cm
Höjd 9 cm
Höjd 14,5 cm.

Antal besök: 777