GAFFLAR, Alexander Katsch, Ryssland, Galvaniskt plätterade, 1800-/1900-tal.

713234. GAFFLAR, Alexander Katsch, Ryssland, Galvaniskt plätterade, 1800-/1900-tal.

GP = Galvanic Plated
AK = Alexander Katsch
11 st ca 18,5 cm.

Åldersrelaterad slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

GP = Galvanic Plated
AK = Alexander Katsch
11 st ca 18,5 cm.

Åldersrelaterad slitage.

Antal besök: 1 016