PARTI GLAS o KERAMIK 1800- 1900-tal.

Kristallskål diameter 23 cm 8+2 Rydbergsglas,Karaff,parvaser m.m. Totalt 21 delar.

Bruksslitage.

Bruksslitage.

Föremålsnr
71085
Antal besök: 465