ALF LINDER. Skulptur, bemålat trä och glas.

708702. ALF LINDER. Skulptur, bemålat trä och glas.

Den som såras.Höjd 23 cm. Bredd 17 cm. Djup inklusive glas 5,5 cm. A tergo signerad, betitlad samt daterad -99.

Mindre ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre ytslitage.

Antal besök: 1 698