ARMBANDSUR, Tissot, Seastar Seven, automatisk, stål, 1900-talets andra hälft.

708255. ARMBANDSUR, Tissot, Seastar Seven, automatisk, stål, 1900-talets andra hälft.

Urtavla diameter ca 27 mm.
Boett yttre diameter ca 40 mm.

Ej öppnad. Slitage, Skadat glas. Defekt.

Gör en kostnadsfri värdering!

Urtavla diameter ca 27 mm.

Antal besök: 718