ARMBANDSUR, Zenith, manuell, cal. 106, boett av stål, 1930-/1940-tal.

707169. ARMBANDSUR, Zenith, manuell, cal. 106, boett av stål, 1930-/1940-tal.

Boett märkt Zenith 8189937.
Serienummer 3172693.

Slitage. Monogramgravyr på lock. Fläckar/beläggning på urtavla. Skadat glas. Fungerade vid katalogiseringstillfället. Ingen funktionsgaranti lämnas. Armband med skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Boett märkt Zenith 8189937.
Serienummer 3172693.

Antal besök: 2 826