ARMBANDSUR, Zenith, manuell, cal. 106, boett av stål, 1930-/1940-tal.
707169. ARMBANDSUR, Zenith, manuell, cal. 106, boett av stål, 1930-/1940-tal.
Boett märkt Zenith 8189937.
Serienummer 3172693.
Slitage. Monogramgravyr på lock. Fläckar/beläggning på urtavla. Skadat glas. Fungerade vid katalogiseringstillfället. Ingen funktionsgaranti lämnas. Armband med skador.
Boett märkt Zenith 8189937.
Serienummer 3172693.