PAUL KEDELV. "coquille", skål och vas, Flygfors glasbruk, daterad -58 samt -56.

707073. PAUL KEDELV. "coquille", skål och vas, Flygfors glasbruk, daterad -58 samt -56.

Vas, höjd ca 32 cm.
Skål, höjd ca 12 cm, bredd ca 15 cm, djup ca 28 cm.

Enstaka repor.

Paul Kedelv (1917–1990)

Gör en kostnadsfri värdering!

Vas, höjd ca 32 cm.

Enstaka repor.

Paul Kedelv (1917–1990)

Antal besök: 1 172