Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Gomér & Andersson Linköping
Konst
Måleri
70627. PETER EDWARDS. England. Porträtt av konstnärens dotter, Josephine Edwards. Olja på duk. Signerad och daterad Edwards 71.
« Tillbaka till föremålet