MODELLBIL, för undervisning, Svenska Bilskolors Riksförbund, 1900-talets mitt.

705098. MODELLBIL, för undervisning, Svenska Bilskolors Riksförbund, 1900-talets mitt.

Brickmärkt. För bilskola. Rörliga mekaniska delar. Motor, växellåda, transmission, fjädring. Längd ca 140 cm, bredd 50, höjd 52 cm. Trefotad ställning medföljer.

Bruks- och åldersrelaterat slitage. Smuts. Ställningen senare.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 396