VINGLAS, munblåsta, design Leif Mannerström, 2000-tal.

700209. VINGLAS, munblåsta, design Leif Mannerström, 2000-tal.

Höjd 26 cm. Originalförpackning medföljer.

Smärre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre bruksslitage.

Antal besök: 3 695