LISA JOHANSSON-PAPE. TAKLAMPA, "Onion lamp", opakt glas, 1950-tal.

699628. LISA JOHANSSON-PAPE. TAKLAMPA, "Onion lamp", opakt glas, 1950-tal.

Höjd ca 34 cm. Diameter ca 25 cm. Originalfästet från Asea finns kvar.

Brukslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Brukslitage.

Antal besök: 759