TYRA LUNDGREN. bricka, stengods, Arabia, 1934.

693733. TYRA LUNDGREN. bricka, stengods, Arabia, 1934.

Signerad och daterad. Längd 38, bredd 21 cm.

Slitage, fläckar, repor.

Tyra Lundgren (1897–1979)

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, fläckar, repor.

Tyra Lundgren (1897–1979)

Antal besök: 1 383