BETH ZACH. Igelkott, etsning, signerad.

693473. BETH ZACH. Igelkott, etsning, signerad.

23/50, ramstorlek 34 x 35 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

23/50, ramstorlek 34 x 35 cm.

Antal besök: 992