SNEDKLAFFSSEKRETÄR MED ÖVERSKÅP, 18-talets senare hälft.

692769. SNEDKLAFFSSEKRETÄR MED ÖVERSKÅP, 18-talets senare hälft.

Drickamålad. Bredd 98 cm. Djup 47 cm. Höjd 190 cm.

Slitage och skavmärken. Båda kortsidor med sprickor.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 283