KNUT LOSELL. Olja på duk, "Landskapsbild från Tormestorp", signerad.

691858. KNUT LOSELL. Olja på duk, "Landskapsbild från Tormestorp", signerad.

Landskap under ovädersmoln.
33 x 53 cm
Ramad 50 x 70 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Landskap under ovädersmoln.
33 x 53 cm
Ramad 50 x 70 cm.

Antal besök: 899