PABLO PICASSO. EFTER. "Visage d´homme, de face, trait et lavis". Litografi. Signerad Picasso i trycket. 103/800.

69113. PABLO PICASSO. EFTER. "Visage d´homme, de face, trait et lavis". Litografi. Signerad Picasso i trycket. 103/800.

42x33 cm
S.P.A.D.E.M. tryck 1971
Oramad.

Pablo Picasso (1881–1973)

Gör en kostnadsfri värdering!

42x33 cm
S.P.A.D.E.M. tryck 1971
Oramad.

Pablo Picasso (1881–1973)

Antal besök: 1 481