FRACK, 2 delar, Festive, 2000-tal, storlek 52.

690832. FRACK, 2 delar, Festive, 2000-tal, storlek 52.

Svart frack, krage med spetsigt slag. Helfodrad med innerfickor. Byxor med passpoalfickor och blanka revärer.

Smärre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre bruksslitage.

Antal besök: 1 100