KARMSTOL, "Amiral", Karin Mobring för Ikea, 1970-tal.

690235. KARMSTOL, "Amiral", Karin Mobring för Ikea, 1970-tal.

Sitthöjd ca 44 cm, rygghöjd ca 77 cm.

Slitage, fläckar,märken, läderband på amrstöd något lösa.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 460