LOCKURNA, "Argenta", Wilhelm Kåge, Gustavsberg, 1900-tal.

688789. LOCKURNA, "Argenta", Wilhelm Kåge, Gustavsberg, 1900-tal.

Höjd inklusive lock 15 cm. Undersida signerad Gustavsberg KG 945.

Lock med lagning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Lock med lagning.

Antal besök: 949