HÄSTVAGN.

HÄSTVAGN.
688338. HÄSTVAGN.

Längd ca 210 cm
Bredd ca 116 cm
Höjd ca 143 cm
Pinnarnas längd ca 191 cm.

Grövre slitage och skador.

Gör en kostnadsfri värdering!
688338. HÄSTVAGN.

Längd ca 210 cm
Bredd ca 116 cm
Höjd ca 143 cm
Pinnarnas längd ca 191 cm.

Grövre slitage och skador.

Antal besök: 646