SOLOHYVEL, Logosol SH230, 2000-tal.

685816. SOLOHYVEL, Logosol SH230, 2000-tal.

Dimensionerar, klyver, planhyvlar och profilhyvlar i ett och samma moment
Planhyvlingsbredd: Max. 230 mm
Planhyvlingshöjd: Max. 52 mm
Profildjup: Max. 15 mm

Sågklingediameter: 180 mm

Varvtal kutter: 6000 v/min.
Matningshastighet: 5 m/min.

Elanslutning: 3-fas, 400V, 16A
Totaleffekt: 3,2 kW.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Planhyvlingshöjd: Max. 52 mm
Profildjup: Max. 15 mm

Sågklingediameter: 180 mm

Varvtal kutter: 6000 v/min.
Matningshastighet: 5 m/min.

Totaleffekt: 3,2 kW.

Slitage.

Antal besök: 9 085