Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Stadsauktion Sundsvall
Vintagekläder & Accessoarer
LÄKARVÄSKA. läder 1900-talets början.
681583. LÄKARVÄSKA. läder 1900-talets början.
Längd 52 cm.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Längd 52 cm.
Bruksslitage.
Stadsauktion Sundsvall
3 948