GUNGSTOL, trä, 1900-talets mitt.

680471. GUNGSTOL, trä, 1900-talets mitt.

Spjälad rygg, vitmålad, rygghöjd 107 cm, sitthöjd 45 cm.

Bruksslitage, märken, repor samt mindre färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 531