INGRID HERRLIN. skulptur, stengods, korg med 25 äpplen och signerad I. Herrlin.

678410. INGRID HERRLIN. skulptur, stengods, korg med 25 äpplen och signerad I. Herrlin.

Höjd 24 cm. Längd 31 cm. Bredd 17 cm.

Mindre ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre ytslitage.

Antal besök: 1 651