Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
KNUD KYHN. Skulptur, stengods, katt, signerad, Kunglig Dansk, 1900-tal.
677591. KNUD KYHN. Skulptur, stengods, katt, signerad, Kunglig Dansk, 1900-tal.
Höjd 11,5 cm.
Mindre ytslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd 11,5 cm.
Mindre ytslitage.
443