SOFFA, Hans Erik Johansson, Westbergs möbler, Tranås, 1900-talets mitt.

676085. SOFFA, Hans Erik Johansson, Westbergs möbler, Tranås, 1900-talets mitt.

Längd 210 cm
Bredd 70 cm
Rygghöjd 70 cm
Enligt uppgift inköpt 1968 i möbelaffär.

Åldersslitage, mindre bruksslitage. Källardoft. Smärre textilfläck.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 210 cm
Bredd 70 cm
Rygghöjd 70 cm

Antal besök: 4 627