TRÄSKOR, 17/1800-tal.

TRÄSKOR, 17/1800-tal.
675641. TRÄSKOR, 17/1800-tal.

Läderskodd ovansida med metallförstärkningar.
Längd ca. 30 cm.

Bruksslitage, repor, märken.

Gör en kostnadsfri värdering!
675641. TRÄSKOR, 17/1800-tal.

Längd ca. 30 cm.

Bruksslitage, repor, märken.

Antal besök: 2 128