PETER DAHL. Fredmans epistel, färglitografi, signerad.

673007. PETER DAHL. Fredmans epistel, färglitografi, signerad.

43x29,5 cm, oramad.

Peter Dahl (1934–2019)

43x29,5 cm, oramad.

Peter Dahl (1934–2019)

Antal besök: 586