673007. PETER DAHL. Fredmans epistel, färglitografi, signerad.

43x29,5 cm, oramad.

43x29,5 cm, oramad.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Garpenhus Auktioner
Föremålsnr
673007

Om auktionshuset

Namn
Garpenhus Konst & Auktion AB
Momsnr
SE556789180801
Org.nr
556789-1808
Telefon
040 - 12 84 80
Adress

Murmansgatan 124
212 25 Malmö
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 328