CARL LARSSON. Efter. "Mammas och Småflickornas rum". Färglitografi. Signerad i plåten samt numrerad 652/790.

67035. CARL LARSSON. Efter. "Mammas och Småflickornas rum". Färglitografi. Signerad i plåten samt numrerad 652/790.

Bildstorlek 35 x 52 cm. Utgiven av Swedart.

Carl Larsson (1853–1919)

Gör en kostnadsfri värdering!

Carl Larsson (1853–1919)

Antal besök: 2 073