SAUER. MOD. 90 kal. 30-06.

SAUER. MOD. 90 kal. 30-06.
668470. SAUER. MOD. 90 kal. 30-06.

Zeiss Diavari-ZA 1,5-6x42 monterat med weaverklackar. Helstock med höjd kolvkam. Piplängd 52 cm.

Bruksslitage, repor. Nagg i kolv.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 4 388