CARL LARSSON. "Gunlög gratulerar morfar". 1913, etsning (III état av III). Osignerad.

66748. CARL LARSSON. "Gunlög gratulerar morfar". 1913, etsning (III état av III). Osignerad.

29,8 x 22,3 cm.
Ur den osignerade upplagan publicerad "Ord och Bild" 1913.

Carl Larsson (1853–1919)

Gör en kostnadsfri värdering!

29,8 x 22,3 cm.

Carl Larsson (1853–1919)

Antal besök: 2 551