Målat. Överdel med glasad dörr och bakomliggande hyllplan av glas. Underdel med dörr och bakomliggande förvaring samt lådor, brickmärkt Kifa.
Längd 80 cm, djup 40 cm, höjd 170 cm.
Slitage samt mindre repor.
Slitage samt mindre repor.